Що таке аборт?

shho-take-abort-2

По визначенню посібника про аборти, аборт – це процедура, яка спрямована на те, щоб убити істоту, ще залежну від свого тимчасового носія, тобто від матері або, іншими словами, аборт – це штучне переривання вагітності. Хтось сказав, що аборт – це вбивство людини з потенціалом, а не потенціальної людини. Чи можемо ми вважати те, що в утробі матері, людиною? Тож давайте розглянемо це питання і те, чим насправді являється аборт з двох різних поглядів. І перш за все ми звернемося відносно цього питання до медицини.

Як медицина характеризує аборт?

Перша повна клітина, складена з’єднанням чоловічого сперматозоїда і жіночої яйцеклітини, тобто момент зачаття – це початок людського життя.

У деяких випадках через незнання можна думати, що люди просто уникають вагітність, коли роблять аборт. Може бути аборт, наприклад, коли запліднена яйцеклітина не може закріпитися у матці, вона є викинутою і помирає. Може бути також аборт, коли ембріон уже закріпився, але жінка ще не знає з упевненістю (Випадок методу, названого „менструаційною регуляцією”), що вагітна. Врешті решт, аборт може бути, коли вже жінка вже точно знає, що вагітна і намагається вбити дитину навмисно, що є штучним видом аборту. Таке визначення аборту рахується вірним в медицині.

Але багато людей задаються таким питанням: „Хіба народжений малюк – це також людина?”, „Хіба життя дійсно починається із зачаття?”

Коли насправді починається життя дитини?

Сучасна біологія говорить, що життя починається тоді, коли зливається жіноча і чоловіча статеві клітини… На весь період внутрішньоутробного розвитку новий людський організм не може рахуватись частиною тіла матері. Його не можна уподібнити органам або частині органу материнського організму.

Матеріальна основа спадковості – ДНК, яка міститься в кожній клітині організму в хромосомах. У всіх клітинах організму людини, за виключенням статевих клітин, міститься 23 пари хромосом, тобто 46 хромосом. В статевих же клітинах всього 23 хромосоми. Як тільки чоловічі і жіночі гамети з’єднуються, створюється клітина (зигота), яка має повний набір із 46 хромосом, який несе всі спадкові признаки нового організму. Подальший розвиток новоутвореного окремого організму дитини в утробі матері відбувається з наявністю відчуттів дотику, світла, звуку та ін., а також відбувається реакція організму на різні подразники з зовні і відповідні дії дитини в утробі матері. Наприклад, дитина реагує рухами, коли мама слухає голосну музику або хлопають двері.

Біографія внутрішньоутробної дитини.

Розвиток внутрішньоутробної дитини відбувається таким чином:
3-4 день — запліднена яйцеклітина рухається по трубі в матку, де „гніздо” – слизиста оболонка матки — готово його прийняти.
7-14 день – запліднена яйцеклітина вростає в слизисту оболонку матки і починає своє живлення.
Між вісімнадцятим і двадцять пятим днями починає битися серце дитини і до 40 днів вже становить 20% потужності дорослого серця..
До 20 дня вже сформована вся нервова система.
42 день — формування скелета завершене, вже можна розрізнити 5 пальців на руці. Відбувається формування головного і спинного мозку.
8 тиждень — формується мозок і всі системи. Якщо доторкнуться до носа дитини, він відсуне голову від подразника.
У 9-10 тижнів дитина починає ковтати, рухати очними яблуками, ворушитися, якщо торкнуться його долоньки, він стисне руку в кулачок.
У одинадцять — дванадцять тижнів дитина енергійно смокче великий палець і вдихає навколоплідні води, тренуючи дихання. У неї виростають нігті.
З 12 тижня дитина тільки росте. Органи і системи його організму функціонують і удосконалюються, готуючись до самостійного існування поза організмом матері.

Фактично всі медичні тексти і чесні влади погоджуються з генетиком Ешлі Монтегю, який написав, що основний факт простий: «життя починається не при народженні, а при зачатті».